Szkoła trenerów

Szkoła Trenerów  i Facylitatorów to programy rozwijające kompetencje pracy z grupami. Jeśli stoisz przed zadaniem prowadzenia spotkań grupowych, warsztatów, zebrań szkoleń w swojej firmie lub po prostu chcesz zostać trenerem rozwoju osobistego Szkoła Trenerów i Facylitatorów oferuje Kursy dla Ciebie.

Z naszych Kursów skorzystało dotychczas 460 osób. Nasi absolwenci poznali efektywne sposoby pracy z grupami, co pomaga im w kształtowaniu zmian indywidualnych, lokalnych a nawet globalnych. Wielu naszych absolwentów to liderzy, którzy potrzebowali impulsu do działania. Otrzymali go, razem z narzędziami do skutecznej edukacji i wdrażania zmiany.

NASZE STANDARDY:

Program nauczania Szkoły Trenerów, jest przygotowany w oparciu o:

  • standardy kwalifikacji zawodowych dla zawodu trenera / wykładowcy wg Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, wytyczne Europejskich Ram Kwalifikacji Społecznej
  • badanie potrzeb i ewaluację własnych programów nauczania z zakresu kształcenia pozaformalnego (zrealizowanych ponad 1000 warsztatów i szkoleń indywidualnych lub w cyklach od 2009)
  • doświadczenie i wiedzę kadry (doświadczeni trenerzy i facylitatorzy, realizowali szkolenia w Polsce i krajach Europy Zachodniej)
  • zachodnie modele programów nauczania train the trainers
  • dynamikę nauczania bazującą na doświadczeniu i wnioskach (cykl Kolba)
  • standardy ISO 29990 Learning services for non-formal education and training, wdrażane do realizacji programów nauczania Szkoły Trenerów

ZACZNIJ OD:

KURS TRENERSKI

Kurs Trenerski I to 5 dni efektywnej i praktycznej pracy nad rozwojem umiejętności pracy z grupami formami warsztatowymi i szkoleniowymi. Napiszesz projekt szkolenia i otrzymasz certyfikat potwierdzający umiejętności. Skorzystasz z seminariów narzędziowych.

WYBIERZ SPECJALIZACJĘ

CASE STUDY

W cztery dni nauczysz się jak napisać dobry przypadek i jak go wykorzystać w pracy ze studentami lub w Twojej firmie do analizy istoty problemu, poszukiwania rozwiązań, lub oceny podejmowanych działań.

Poznasz metody wspierające aktywne uczenie CASEM.

KURS FACYLITACJI

W 5 dni nauczysz się sposobów stymulowania grupy do efektywnej pracy. Poznasz praktyczne narzędzia i zdobędziesz doświadczenie wykorzystując je w praktyce. Poznasz metody przezwyciężania impasu i rozładowania napięć i twórczego rozwiązywania  problemów.

SUPERWIZJA TRENERSKA

Poddając pod obserwację superwizora, Twoje szkolenie, warsztaty możesz liczyć na podniesienie jakości Twoich usług szkoleniowych.

[mini-calendar]

[upcoming-events]

ZADAJ PYTANIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości