STRUCTOGRAM® – WARSZTATY NEUROWPROWADZENIE

CO TO JEST NEUROWPROWADZENIE?

KAŻDY CZŁOWIEK JEST INNY… TO NIC ODKRYWCZEGO PRAWDA?

JAK WIĘC WYKORZYSTUJESZ SWOJĄ INDYWIDUALNOŚĆ W  CODZIENNYM ŻYCIU?

Zamiast tworzyć globalne modele zachowań, warsztaty NEUROWPROWADZENIE®  skupiają się na indywidualizmie uczestników. Dzięki temu, mogą oni poznać swój potencjał i w pełni go wykorzystywać. Uczestnicy uczą się jak rozwijać swoją autentyczność zgodnie z naturą. NEUROWPROWADZENIE®  to 4- godzinne warsztaty, które dają bazę wiedzy pozwalającą zrozumieć siebie, swoje zachowania i wybory oraz pomaga ustalić realne cele. A wszystko to poprzez:

 • – Najnowszą wiedzę z zakresu neurobiologii, psychologii i nauk pokrewnych
 • – Wykonanie testów opartych na budowie mózgu takich jak dominacja prawej lub lewej półkuli, dominacji percepcyjnej (Kinestetyk-Słuchowiec-Wzrokowiec) i wiele innych.
 • – Doświadczenie jak tą wiedzę wykorzystać w codziennym życiu.
 • – Wprowadzenie do metodologii Structogram®
 • – Uporządkowanie wiedzy na temat dostępnych testów osobowości
 • – Panel dyskusyjny

 

NEUROWPROWADZENIE® to pierwszy etap wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju projektu jakim jest NEUROINTEGRACJA®. To jedyny taki na rynku system szkoleniowy, który porządkuje wiedzę na temat nauk psychologicznych, coachingu i wiedzy oferowanej na większości szkoleń gdzie obiecuje Ci się błyskawiczną i bezwysiłkową zmianę. To program który przywraca prawdziwą wartość słów takich jak akceptacja, sukces i szczęście.

DLA KOGO SĄ WARSZTATY NEUROWPROWADZENIE?

 • – dla tych, którzy chcą otrzymać rzetelną wiedzę z zakresu funkcjonowania mózgu i osobowości człowieka
 • – dla osób, które chcą doświadczyć pełnej samoakceptacji w rzeczywistym rozumieniu tego słowa
 • – dla osób, które chcą poznać swoje własne wyniki badań opartych o funkcjonowanie mózgu człowieka i wypracować narzędzia jak można wykorzystać to w codziennym życiu
 • – dla osób, które chcą zgłębić tajniki inteligencji emocjonalnej
 • – dla wszystkich którzy chcą wiedzieć co warunkuje ich codzienne reakcje, emocje i zachowania
 • – dla wszystkich, którzy chcą przeżyć zupełnie inne szkolenie niż wszystkie dotąd

W RAMACH WARSZTATÓW UCZESTNIK OTRZYMUJE:

 • – Imienny certyfikat
 • – Bogate przerwy kawowe 
 • – Wyjątkową i klimatyczną salę warsztatową

PROWADZĄCY

PIOTR BORWIN – Certyfikowany Coach EPC, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur – Analysen w Szwajcarii, manager i przedsiębiorca. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, USA, Kanady i Holandii. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Uczeń koreańskiej szkoły ZEN Kwan UM. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Dziś pomaga ludziom odkrywać ich osobowość, wyznaczać i osiągać cele, wzmacniać umiejętności komunikacyjne oraz kompetencje menedżerskie. Specjalizuje się w coachingu relacji i coachingu dla młodych a w kontekście biznesowym coachingu kariery, utrzymania i motywacji pracowników.

Jako jeden z pierwszych w Polsce licencjonowanych trenerów Structogram® pokazuje odbiorcom jak rozpoznać silne strony i predyspozycje oraz wykorzystać je w praktyce na co dzień. Uczy jak w bardzo prosty sposób nauczyć się rozpoznawać osobowość i strukturę mózgu u drugiego człowieka i wreszcie jak to wykorzystać w biznesie w kontekście sprzedaży i zarządzania.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Miłośnik Łodzi i lokalny patriota. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku.

INWESTYCJA

 

PRZY WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI:

289zł  79zł