Rachunkowość, śpiew i ozdoby choinkowe

Grudzień w 11 Muzach upłynął pod znakiem szkoleń i warsztatów różnego przekroju.

1 grudnia zrealizowaliśmy szósty Podwieczorek trenerski, podczas którego rozmawialiśmy o trudnych emocjach trenera na sali szkoleniowej.

W weekend 3-4 grudnia Karolina Mikołajczak podczas warsztatów „Budowania pewności siebie” pracowała z grupą chcących zwiększyć swoją pewność siebie i nabyć świadomość swoich mocnych stron.

W kolejnym tygodniu mieliśmy przyjemność współpracować z Instytutem Spraw Obywatelskich INSPRO oraz Centrum KLUCZ, którzy realizowali w The Miejsce szkolenie „Podstawy rachunkowości dla członków zarządu organizacji pozarządowej: o dobrej współpracy z księgowym”.

Poniżej kilka zdjęć.

9 grudnia zrobiło się bardzo świątecznie, były dzieci, ozdoby choinkowe i Mikołaj, wprost z Finlandii.

O co chodzi? W ramach akcji „dzieci dzieciom” organizowanej przez Promuje łódzkie dzieci przygotowywały ozdoby choinkowe, które zostały przekazane przez Mikołaja dzieciom przebywającym w szpitalu w Sieradzu.

10 i 11 grudnia było w Muzach głośno i radośnie, a to za sprawą Fundacji OVO, która organizowała w Łodzi warsztaty śpiewu białego.

Grudzień i rok 2016 zakończyliśmy spotkaniem świątecznym, podczas którego spotkały się osoby współpracujące z nami, nasi absolwenci, aby złożyć sobie życzenia, porozmawiać, pośmiać się, poznać i zintegrować.

 

Dziękujmy za ten czas i do zobaczenia w nowym roku 2017!

Comments are closed.