O NAS

„Twórczość to proces prowadzący do nowego wytworu, który jest akceptowany jako użyteczny lub do przyjęcia dla pewnej grupy w pewnym okresie.”

Morris Stein, 1953

Fundacja 11 Muz Innowacje w Kulturze powstała z pasji do kształcenia i edukacji. Chociaż wiemy, że to brzmi trywialnie to właśnie przekonanie o tym, że człowiek może nauczyć się wszystkiego i kształtować swoje życie tak, jak tego potrzebuje napędza nas do działania.

Działamy non profit. Prowadzimy działania edukacyjne i szkoleniowe w oparciu o diagnozę i badania nad aktualnymi trendami i innowacjami w kulturze.

Rozwijamy ludzi, takich jak Ty. Budujemy zespoły w instytucjach i korporacjach, mobilizując i zwiększając możliwość efektywnej współpracy i lepszych rezultatów – budujemy kapitał kompetencyjny. Znamy nieskończenie wiele metod nauczania dlatego nasze warsztaty i szkolenia spełniają oczekiwania każdej jednostki i organizacji. Projektujemy „szyte na miarę” szkolenia i warsztaty i wdrażamy programy kompetencyjne dla biznesu i organizacji.

Jesteśmy przekonani, że do każdej zmiany potrzebne są odpowiednie narzędzia. Eksplorujemy je, sięgając do źródeł z Europy i Stanów Zjednoczonych i podajemy tym, którzy potrzebują zmiany w obszarach wiedzy, umiejętności lub postaw.  Wykorzystujemy, badamy, odkrywamy i promujemy metody i techniki, które warto wykorzystywać w Polsce.

Bronimy tezy, że wiedza bezużyteczna jest wiedzą bezsensowną – dlatego wszystko co robimy jest praktycznie użyteczne.

Dzieląc się tym co wypracowaliśmy, prowadzimy Szkołę Trenerów – spod naszych skrzydeł wyszło 614 trenerek i trenerów, którzy z pasją podobną do naszej zmieniają swoje środowiska, kształtują biznes i instytucje publiczne.

REZULTATY NASZYCH DZIAŁAŃ

  • Wykształciliśmy ponad 614 szkoleniowców, trenerów zgodnie ze Standardami Kwalifikacji Zawodowych dla zawodu trenera.
  • Zorganizowaliśmy 8 edycji Festiwalu Warsztatów Pro Bono, w ramach którego wzięło udział 270 osób – darczyńców Festiwalu.
  • Nasi trenerzy:
    Karolina Mikołajczak przeprowadziła ponad 1000 godzin superwizji, uczyła kluczowych kompetencji z projektowania szkoleń, zarządzania dynamiką grupy i komunikacji dla ponad 614 trenerek i trenerów;
    Mateusz Stasiak zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych dla korporacji, organizacji i instytucji w Polsce, Francji, Niemczech i Włoszech, przeszkolił ponad 600 osób w zakresie metod pracy z grupami.
  • Od 2009 roku w ramach naszych działań zrealizowaliśmy 800 warsztatów, treningów i szkoleń specjalistycznych, non profit i pro bono.
  • Wartość skumulowana zysku społecznego do 2014 roku to ponad 700 tysięcy złotych.

NASZE WARTOŚCI

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
I ZAANGAŻOWANIE

LUDZIE

PASJA

Dziękujemy za otrzymane wsparcie w ramach współpracy CSR od Microsoft, Salesforce Foundation, Likims, Socialbakers; aktualnie współpracujemy również z Google, Freshmail, Chroma, Prezi, Lapis-Bis Automatyka biurowa.

ZADAJ PYTANIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości