HR Biz MashUP LDZ

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Zapraszamy na I edycję Biz MashUP LDZ.

Co to takiego?
To 5 dni – 5 kolejnych piątków, podczas których, warsztatowo będziemy generować wiedzę i rozwijać umiejętności biznesowe.

Główną ideą imprezy jest networking i przede wszystkim wyposażanie uczestników w konkretne narzędzia użyteczne w prowadzeniu biznesu.

W pięć kolejnych piątków 19.05, 26.05, 02.06, 09.06, 16.06 odbędą się spotkania szkoleniowe, w godzinach
17.00 – 17.30 – networking
17.30 – 19.45 – szkolenia
19.45 – 20.45 – networking
Łącznie w tej formule odbędzie się 14 szkoleń.

umiejętności biznesowe, biznes, szkolenia

DLA KOGO

Wydarzenie dedykowane jest osobom zainteresowanym rozwojem umiejętności biznesowych, chcących założyć własną firmę, przedsiębiorcom i otoczeniu biznesowemu.

ZAPRASZAMY

PROGRAM

19.05.2017, godz. 17.00 - 20.45

JAK UDZIELAĆ TRUDNEGO FEEDBACKU?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Często musisz udzielać trudnego feedbacku? Boisz się, że zostaniesz odebrany w sposób niewłaściwy? Martwisz się, że wpłynie to na relacje z Twoimi współpracownikami? Chcesz nauczyć się jak to robić rzeczowo, konstruktywnie i profesjonalnie? Preferujesz narzędzia do zastosowania natychmiast? Przyjdź na to szkolenie.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Rodzaje trudnego feedbacku
 2. Strategie udzielania trudnego feedbacku
 3. Szybkie sposoby na opanowanie stresu

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

Jako uczestnik szkolenia:

 • poprawisz swoją umiejętność udzielania feedbacku;
 • zbudujesz własną strategię, którą natychmiast możesz wykorzystać w swoim życiu zawodowym oraz prywatnym;
 • poczujesz większą pewność siebie w trakcie prowadzenia trudnych rozmów;
 • zyskasz większy komfort przy udzielaniu trudnych informacji zwrotnych.

PROWADZI:

Adriana Cylwik – psycholożka, psychoterapeutka, trenerka – wspiera ludzi w samopoznaniu oraz kreowaniu życia pełnego pozytywnych relacji – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Żywi głębokie przekonanie, że taka postawa wpływa na zwiększenie poczucia satysfakcji i efektywności we wszystkich sferach życia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Anglii, Belgii i Holandii. Pracowała dla podmiotów międzynarodowych. Współpracuje z wieloma fundacjami, firmami oraz instytucjami państwowymi. Specjalistka zapraszana do programów TVP Łódź i Radio Łódź. W swojej pracy wykorzystuje głównie założenia i metody: TSR, ACT, DBT, Self-Reg, Mindfulness. Z wykształcenia psycholog, anglistka i trener. W ramach swoich działań prowadzi psychoterapię, treningi i szkolenia, dedykowane firmom oraz osobom indywidualnym.

JAK RADZIĆ SOBIE W TRUDNYCH RELACJACH ZAWODOWYCH?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Zdarzają się sytuacje zawodowe, w których czujemy się niekomfortowo. Zdarzają się ludzie, którzy z którymi wolelibyśmy nie współpracować. Zdarza się, że nie wiemy jak zareagować i sytuacja staje się dla nas trudna. Potem wypominamy sobie, że mogliśmy zachować się inaczej. Dlaczego tak się dzieje? Jak zachowywać się w takich sytuacjach? O tym na szkoleniu.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Rozpoznanie manipulacji
 2. Rodzaje manipulacji i motywy manipulanta
 3. Reagowanie na krytyk, obrona przed manipulacją

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • poznasz role, jakie ludzie przyjmują w relacjach i zidentyfikujesz własną;
 • poznasz reguły społeczne, jakie kierują ludźmi i ich wpływ na Ciebie;
 • nauczysz się rozpoznawać gry międzyludzkie;
 • poznasz różne typy manipulacji;
 • nabędziesz umiejętność rozpoznawania manipulacji w Twoim otoczeniu;
 • poznasz techniki odpierania zarzutów;
 • wzmocnisz swoją asertywność;
 • poznasz metody obrony przed psychomanipulacjami.

PROWADZI:

Barbara Kędzia – Akredytowany Coach (ACC ICF) International Coach Federation oraz Trener Rozwoju Osobistego. Rozwija ludzi i organizacje w Polsce. Posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu ludzi przez zmianę. Od 2010 roku jest właścicielem marki Coaching Łódź http://coachinglodz.pl/. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada doświadczenie w biznesie, w tym 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Rozumiejąc specyfikę funkcjonowania biznesu wspiera osoby zarządzające we wzmacnianiu kompetencji menedżerskich menedżerów z doświadczeniem, pracuje również ze świeżo awansowanymi menedżerami.

WYKORZYSTANIE BLOGA W CONTENT MARKETINGU I BUDOWANIU MARKI

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Na szkoleniu poznasz zalety i wady kilku koncepcji budowania marki za pomocą bloga. Dowiesz się jakich zasad należy się trzymać, aby tworzyć treści dobrze pozycjonujące się w sieci i przyciągające uwagę czytelników. Poznasz zasady budowania zaangażowania w oparciu o komentarze oraz newsletter.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Tworzenie koncepcji bloga firmowego – w jakim celu, w jaki sposób, co zyska klient oraz jak mierzyć skuteczność bloga?
 2. Jak tworzyć teksty przyciągające uwagę i budujące prestiż marki.
 3. Analiza blogów, które wzmacniają prestiż marki i przyczyniają się do jej rozwoju.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • będziesz umiał zaplanować koncepcję bloga firmowego;
 • dowiesz się jak tworzyć wpisy przyciągające uwagę czytelników i budujące prestiż marki, jak przyciągnąć uwagę dzięki komentarzom oraz newsletterom;
 • poznasz przykładowe blogi firmowe, z których doświadczenia warto korzystać.

PROWADZI:

Dawid Lasociński – Publikuje w internecie od 2012 roku, gdy zaczął prowadzić blog Świat Hegemona – Opowieści PodRóżne (http://www.swiathegemona.pl/). Najpierw na platformie Onet, obecnie na własnej domenie. Blog jest jego największą pasją, ale nie jedyną. Prowadzi też dwie strony związane z własną działalnością zawodową – pierwszą o rozwoju osobistym, coachingu i szkoleniach (http://sciezkirozwoju.pl/), drugą o fotografii (http://dawidlasocinski.com.pl/). Jego działalność można też śledzić na fanpejdżu Dawid Lasociński PodRóżnie (https://www.facebook.com/Dawid.PodRoznie/). Aktywnie angażuje się w projekty łódzkiej blogosfery oraz prowadzi szkolenia związane z zakładaniem i rozwoje blogów.

26.05.2017, godz. 17.00 - 20.45

GDZIE JEST MÓJ KLIENT - SZKOLENIE METODAMI DESIGN THINKING

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Warsztaty kreatywne pozwalające dzięki technikom design thinking poznać, lepiej zrozumieć a przede wszystkim uzmysłowić sobie kim jest Klient danej firmy/branży. Uczestnicy za pomocą design thinking stworzą gotowe persony swoich klientów. Są to warsztaty zorientowane na wynik i nowe rozwiązania.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Projektowanie persony + design thinking krótka teoria
 2. Zadanie w zespołach/indywidualnie: tworzenie person
 3. Podsumowanie + wnioski

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • poznasz klienta docelowego swojej firmy,
 • nauczysz się dopasować dla niego marketing,
 • będziesz wiedzieć gdzie go szukać i jak kierować swoje działania promocyjne/sprzedażowe.

PROWADZI:

Natalia Hofman – Trener, Psycholog, Design thinker – Szkolona i certyfikowana między innymi przez praktyków z Karolinska Institutet – swoją wiedzę praktycznie wykorzystuje prowadząc własną Firmę Eventową oraz będąc Managerem Business Linku w Łodzi. Stosuje myślenie projektowe zarówno w tworzeniu szkoleń jak i sprzedaży, obsłudze klienta, projektowaniu stron internetowych czy marketingu. Dzięki design thinking stworzyła dwa duże wydarzenia w Łodzi: Sjestę w Julianowskim oraz Śniadania na obcasach – jako jedyne tego typu wydarzenie skierowane do Kobiet w Polsce śniadanie networkingowe. Wierzy, że jest to narzędzie przyszłości nie tylko w biznesie, ale także kulturze i sztuce. Z design thinking przeprowadziła ponad 100h szkoleń w tym dla Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. Jest Prelegentką na Konferencjach oraz często zapraszana – pisze jako Praktyk – do branżowych magazynów. Szkoliła między innymi: Zwinną Łódź, Instytut Psychologii w Łodzi, Business Link Poland, Bayer Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, InterSynergy, Bluerank, Ekofit, Centrum Nauki i biznesu „Żak”, Fundacja Mam Marzenie, Fundacja 11 Muz.

JAK EFEKTYWNIE PROWADZIĆ SPOTKANIA BIZNESOWE?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Warsztaty usprawnią Twoje planowanie zebrań, prezentacji. Nauczysz się jak nadać spotkaniom angażującą odbiorców strukturę tak by zapamiętali je na długo.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Formułowanie celu spotkania, zebrania
 2. Prezentacja modelu atrakcyjnej struktury wystąpień
 3. Praca indywidualna i informacja zwrotna dla uczestników

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • poznasz metody dzięki którym ograniczysz swój stres prowadząc spotkania;
 • dostaniesz gotową strukturę dzięki temu masz gwarancję porządku i pewności, że wszystko co najważniejsze będzie przekazane;
 • wypracujesz plan gotowy do realizacji – zrobisz to podczas warsztatów, nie będzie zadań domowych;
 • praca na warsztatach będzie indywidualna i na temat – oszczędzisz cenny czas.

PROWADZI:

Karolina Mikołajczak – ekspertka od pracy zespołowej, usprawnia procesy grupowe, poprawia efektywność zespołów. 10 lat doświadczenia w zawodzie trenera kompetencji interpersonalnych.

JAK SPRZEDAWAĆ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI NA FACEBOOKU?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Facebook to prawdziwa sprzedażowa machina. Starannie przygotowany Fanpage, umiejętnie prowadzony jest w stanie przełożyć się na wzrost Twoich przychodów. Co zrobić, żeby Twój Fanpage nie służył jedynie zbieraniu lajków? Zapraszam na szkolenie.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Niepłatne narzędzia Facebooka inicjujące sprzedaż
 2. Płatne narzędzia służące zwiększeniu sprzedaży

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • dowiesz się co robić; z jakich funkcjonalności oraz narzędzi oferowanych przez Facebooka skorzystać, by Twoja działalność generowała większy przychód.

PROWADZI:

Jolanta Pieniek – specjalistka od marketingu, blogerka (www.nalysejgorze.pl), copywriterka. Przeprowadza analizy marketingowe, opracowuje strategie promocji, prowadzi profile firmowe w Social Media. Miłośniczka Facebooka.

02.06.2017, godz. 17.00 - 20.45

JAK ZMNIEJSZYĆ STRES I ZWIĘKSZYĆ WYDAJNOŚĆ W PRACY?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Odczuwasz w pracy stres?

Często działaś pod presją czasu i ASAP’ów? Martwisz się, że wpływa to na Twoją produktywność? Chcesz poznać nowatorski sposób zarządzania swoim stresem i energią? Pragniesz sposobów możliwych do implementacji w swoim biurze? Przyjdź na to szkolenie, gdzie nauczysz się podstaw samoregulacji.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. 5 domen odpowiedzialnych za relaks i samoregulację.
 2. Indywidualna mapa stresu.
 3. Strategie efektywniejszego radzenia sobie ze stresem.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • odkryjesz swoje specyficzne i indywidualne objawy stresu;
 • rozwiniesz swoją umiejętność radzenia sobie ze stresem;
 • poczujesz się bardziej zrelaksowany;
 • zwiększysz własną produktywność.

PROWADZI:

Adriana Cylwik – psycholożka, psychoterapeutka, trenerka – wspiera ludzi w samopoznaniu oraz kreowaniu życia pełnego pozytywnych relacji – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Żywi głębokie przekonanie, że taka postawa wpływa na zwiększenie poczucia satysfakcji i efektywności we wszystkich sferach życia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Anglii, Belgii i Holandii. Pracowała dla podmiotów międzynarodowych. Współpracuje z wieloma fundacjami, firmami oraz instytucjami państwowymi. Specjalistka zapraszana do programów TVP Łódź i Radio Łódź. W swojej pracy wykorzystuje głównie założenia i metody: TSR, ACT, DBT, Self-Reg, Mindfulness. Z wykształcenia psycholog, anglistka i trener. W ramach swoich działań prowadzi psychoterapię, treningi i szkolenia, dedykowane firmom oraz osobom indywidualnym.

AUTOPREZENTACJA I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE. JAK WYSTĘPOWAĆ Z PEWNOŚCIĄ SIEBIE I ZACIEKAWIĆ SŁUCHACZY?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Autoprezentacja to umiejętność tworzenia własnego wizerunku. Jest bardzo przydatna w relacjach biznesowych, podczas rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z kontrahentami, współpracownikami, wchodzenia w nowe środowisko zawodowe, a także w życiu prywatnym.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Pierwsze wrażenie i efekt Pigmaliona.
 2. Zasady dobrej autoprezentacji i reguły komponowania wystąpień publicznych.
 3. Sztuka komunikowania się z publicznością.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • poznasz metody przygotowania się do wystąpienia publicznego i prezentacji;
 • zapoznasz się ze sposobami wzbudzania zainteresowania;
 • dowiesz się jak radzić sobie z tremą i stresem w oparciu o własny styl myślenia;
 • dowiesz się jak pozytywie oddziaływać na grupę, wpływać na zachowania i reakcje uczestników wystąpienia;
 • nauczysz się radzenia sobie z trudnymi uczestnikami prezentacji i wystąpień publicznych;
 • poznasz skuteczne metody na budowanie zainteresowania, prezentowanie propozycji, przekonywanie i rozwiewanie wątpliwości;
 • wzmocni swoje kompetencje komunikacyjne, co wpłynie na budowanie dobrych relacji z ludźmi.

PROWADZI:

Barbara Kędzia – Trenerka Rozwoju Osobistego, wielokrotnie prowadząca szkolenia z tematyki „Autoprezentacji i wystąpień publicznych”, dla firm, instytucji, fundacji, m.in. dla kadry Politechniki Łódzkiej. Doświadczony Coach z certyfikacją ACC ICF (International Coach Federation). Specjalizuje się we wzmacnianiu poczucia wpływu na własne życie, asertywności, a także w budowaniu planu własnego rozwoju, budowaniu relacji, skutecznej komunikacji, podnoszeniu efektywności osobistej. Wspiera ludzi w poszukiwaniu rozwiązań i dokonywaniu świadomych wyborów. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada doświadczenie w biznesie, w tym 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Rozumiejąc specyfikę funkcjonowania biznesu wspiera osoby zarządzające we wzmacnianiu kompetencji menedżerskich menedżerów z doświadczeniem, pracuje również ze świeżo awansowanymi menedżerami. Prowadzi prywatną praktykę http://coachinglodz.pl/ .

ZBUDUJ WŁASNY ARKUSZ BADANIA KOMPETENCJI PRACOWNIKA

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Szkolenie dla osób, które rekrutują zespoły i szukają sposobów jak określać kompetencje przyszłych pracowników. Warsztaty są wprowadzeniem do tworzenia systemu zarządzania kompetencjami w zespołach.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Analiza zadań jako punkt wyjścia do określania kompetencji
 2. Kafeteria kompetencji zawodowych – model arkusza kompetencji
 3. Praca indywidualna, informacja zwrotna dla uczestników

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • stworzysz arkusz, który wykorzystasz do rekrutacji pracowników lub do określania kompetencji członków zespołów;
 • na warsztatach będziesz pracował/a indywidualnie dlatego to, co zrobisz będzie adekwatne do Twoich potrzeb;
 • oszczędzasz czas – będziemy pracować szybko i konkretnie.

PROWADZI:

Karolina Mikołajczak – ekspertka od pracy zespołowej, usprawnia procesy grupowe, poprawia efektywność zespołów. 10 lat doświadczenia w zawodzie trenera kompetencji interpersonalnych.

09.06.2017, godz. 17.00 - 20.45

JAKIMI TRZEMA DROGAMI MOŻESZ UCIEC WŁASNEJ KONKURENCJI

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Działasz na rynku konkurencyjnym i nie chcesz zdobywać klientów tylko poprzez obniżenie ceny? Przyjdź i poznaj trzy drogi, dzięki którym możesz odnaleźć nowe sposoby na pozostawienia konkurencji w tyle. Będzie konkretnie i z przykładami. Będzie ciekawie i z efektami. Będzie krótko i merytorycznie. Poznaj siłę Strategii Błękitnego Oceanu.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Prezentacja trzech dróg Strategii Błękitnego oceanu
 2. Prezentacja Case’ów obrazujących realizację trzech dróg
 3. Tworzenie własnych map drogowych przez uczestników

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • zyskasz nową perspektywę spojrzenia na swoją firmę i swoją branżę,
 • wytyczysz nowe możliwości wyróżnienia się w swojej branży.

PROWADZI:

Paweł Makowski – trener, przedsiębiorca, montażysta filmowy. Jako przedsiębiorca współtworzy firmę produkująca gry planszowe i karciane, które dotarły do 7 krajów europejskich. Przetestował w ramach swojej spółki kilka modeli biznesowych i wciąż uwielbia szukać kreatywnych modeli działania. Jego kolejne przedsięwzięcie to nowa marka lodów tajskich – Bangkok, która swój pierwszy punkt uruchomiła w 2017 roku. Od wielu lat jest miłośnikiem kreatywnego podejścia do konstruowania firmy, stąd jednym z jego ulubionych tematów jest Strategia Błękitnego Oceanu. Jako trener uwielbia wraz z uczestnikami tworzyć kreatywne rozwiązania dla ich problemów i wyzwań przed jakimi stają. Uwielbia szukać rozwiązań, które usprawnią ich model biznesowy i pomogą wyróżnić się na rynku. Z dużą przyjemnością dzieli się także wiedzą na temat realizacji i montażu filmów, zarówno od strony technicznej jak i od umiejętności kreowania ciekawych historii. Jako montażysta filmowy, zajmuje się głównie filmem dokumentalnym, który jest najbardziej wymagającym gatunkiem filmowym. Ceni człowieka i historię, która go ukształtowała. Lubi poprzez opowiadanie obrazem wpływać na emocje widza.

JAK DELEGOWAĆ ZADANIA TAK ABY ZOSTAŁY ZROBIONE?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Zdarza Ci się delegować zadania które kończą całą serią wymówek Twoich pracowników? Twoi ludzie zawsze znajdą coś ważniejszego niż Twoje zadania? Znów tłumaczyłeś się za brak efektów?

Pora to zmienić. Deleguj realne do wykonania zadania i naucz monitorować się efekty. Znajdź swój indywidualny i pewny sposób na delegowanie zadań.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Analiza zasobów grupy
 2. Wypracowanie wspólnego rozwiązania metodą coachingu grupowego
 3. Przybicie piątek:)

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • znajdziesz swój własny sposób na delegowanie zadań;
 • znacznie zwiększysz skuteczność swojej pracy;
 • zwiększysz prawdopodobieństwo „dowiezienia” celu;
 • nauczysz się delegować realne i dopasowane do indywidualnych możliwości Twojego zespołu, zadania;
 • nauczysz się precyzyjnie komunikować to co jest do zrobienia;
 • dopasujesz styl wydawania poleceń do własnych zasobów;
 • będziesz bardziej autentyczny w komunikacji z zespołem;
 • obniżysz poziom stresu związany z Twoją pracą.

PROWADZI:

Piotr Borwin – Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii, manager i przedsiębiorca. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, USA, Kanady i Holandii. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Uczeń koreańskiej szkoły ZEN Kwan UM. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu.

PERSONAL BRANDING W SOCIAL MEDIA - NA PRZYKŁADZIE LINKEDIN

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Warsztaty pokazują jak dzięki social mediom można wykreować swoją markę osobistą. Bardzo dobrym przykładem jest LinkedIn, który nie przez wszystkich jest doceniany jako narzędzie do komunikacji, budowania relacji, a przede wszystkim zarządzania wizerunkiem zarówno jednostki jaki i całej marki.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Poznanie potencjału LinkedIn
 2. Stworzenie profilu na LinkedIn
 3. Dobre praktyki

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • poznasz LinkedIn – przejdziesz od założenia konta aż do budowania swojego wizerunku,
 • zrozumiesz czym jest wizja i misja w budowaniu marki osobistej,
 • poznasz dobre praktyki wzmacniające Twój profesjonalny wizerunek.

PROWADZI:

Wiktoria Czarnecka – Trener, Pedagog, Specjalista ds. PR. Swoją wiedzę praktyczną wykorzystuje będąc Kierownikiem ds. PR i kontaktów z mediami w RTS Widzew Łódź. Prowadzi szkolenia dla firm i instytucji wskazując jak ważną pozycję w dobrej reputacji marki odgrywa public relations. Pracowała mi.in. dla takich marek jak: Wisła Kraków, Promuje Łódzkie, Bakalland czy Urząd Miasta Łodzi. Jest Prelegentką na Konferencjach np. Którędy do do Marketingu czy Creative Vibes oraz wypowiada się w mediach. Należy do grona wykładowców studiów podyplomowych: Marketing Miejsc i Kreowanie Marek Lokalnych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Szkoliła między innymi: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Agencje Social Frame, Indyka Rozwój 360, Fundacja 11 Muz.

16.06.2017, godz. 17.00 - 20.45

ASAP CZY F**KUP? JAK ZARZĄDZAĆ W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Zdarza Ci się załamywać ręce kiedy projekt jest w rozsypce a deadline zbliża się wielkimi krokami? A może kończy się miesiąc a wynik jest daleko od oczekiwanego?

Czas wypracować swój własny styl zarządzania oparty o zasoby Twoje i zespołu. Czas na jasny plan działania, który zwiększy szanse na powodzenie ASAPU i zmniejszy ryzyko F**KUP’U!

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Minuta teorii nt zarządzania
 2. Rozpoznanie zasobów
 3. Znalezienie indywidualnej ścieżki zarządzania

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • dopasujesz styl zarządzania do swoich zasobów i możliwości,
 • lepiej zrozumiesz działanie zespołu,
 • ustalisz priorytety w kontaktach z pracownikami,
 • zmniejszysz stres związany ze swoją pracą,
 • wczorajszy ASAP przestanie kończyć się dzisiejszym F**KUP’EM.

PROWADZI:

Piotr Borwin – Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii, manager i przedsiębiorca. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, USA, Kanady i Holandii. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Uczeń koreańskiej szkoły ZEN Kwan UM. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu.

JAK UNIKNĄĆ ZATRUDNIENIA TRUDNEGO PRACOWNIKA?

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Musisz zatrudnić nowego pracownika? Boisz się, że może to być ktoś niewłaściwy? Kto wprowadzi chaos do firmy lub narazi ją na straty? Chcesz uniknąć tego błędu? Przyjdź na to szkolenie. reszta w opisie trenera.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. „Trudny” pracownik – profil psychologiczny
 2. Jak pytać, by uzyskać wartościową odpowiedź?
 3. Pytania kluczowe – tworzenie mini kwestionariusza

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

 • poprawisz swoją umiejętność rekrutowania właściwych pracowników;
 • zdobędziesz nową wiedzę i narzędzie, które natychmiast możesz wykorzystać w swojej pracy;
 • poczujesz się pewniej w trakcie procesu rekrutacji.

PROWADZI:

Adriana Cylwik – psycholożka, psychoterapeutka, trenerka – wspiera ludzi w samopoznaniu oraz kreowaniu życia pełnego pozytywnych relacji – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Żywi głębokie przekonanie, że taka postawa wpływa na zwiększenie poczucia satysfakcji i efektywności we wszystkich sferach życia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Anglii, Belgii i Holandii. Pracowała dla podmiotów międzynarodowych. Współpracuje z wieloma fundacjami, firmami oraz instytucjami państwowymi. Specjalistka zapraszana do programów TVP Łódź i Radio Łódź. W swojej pracy wykorzystuje głównie założenia i metody: TSR, ACT, DBT, Self-Reg, Mindfulness. Z wykształcenia psycholog, anglistka i trener. W ramach swoich działań prowadzi psychoterapię, treningi i szkolenia, dedykowane firmom oraz osobom indywidualnym.

NARZĘDZIA CONTENT MANAGERA

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00

Jeżeli do Twoich obowiązków należy tworzenie interesujących treści oraz upiększających te treści grafik – zapraszam na moje szkolenie.

PROGRAM SZKOLENIA:

Na szkoleniu zapoznam Cię z narzędziami dla poszczególnych obszarów działań marketingowych:

 1. w poszukiwaniu inspiracji 2. tworzenie treści SEO-friendly
 2. przyjemne dla oka grafiki
 3. kolekcjonowanie informacji
 4. efektywne zarządzanie czasem własnym

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

Na szkoleniu pokażę Ci przynajmniej kilkanaście narzędzi, bez których nie wyobrażam sobie swojej pracy marketingowca. Dzięki nim będziesz wiedział(a):

 • gdzie szukać tematów swoich treści,
 • gdzie znajdywać słowa kluczowe,
 • jak tworzyć profesjonalne grafiki nie będąc zawodowym grafikiem,
 • jak robić porządek z nadmiarem informacji, żeby nic ważnego nie zaginęło,
 • jak efektywnie zarządzać swoim czasem.

PROWADZI:

Jolanta Pieniek – specjalistka od marketingu, blogerka (www.nalysejgorze.pl), copywriterka. Przeprowadza analizy marketingowe, opracowuje strategie promocji, prowadzi profile firmowe w Social Media. Miłośniczka Facebooka.

TERMIN 19.05; 26.05; 02.06; 09.06.2017, godz. 17.00 – 20.45
INWESTYCJA 1 warsztaty = 100,00 zł
Pakiet 2 warsztaty = 180,00 zł
Pakiet 4 warsztaty = 310,00 zł
INFORMACJE i ZAPISY: Aleksandra Krysiak (42) 2988216, a.krysiak@11muz.pl

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW I TRENERÓW:

Event Date: 19 May 2017 to 24 May 2017
Event Time: 17.00
 1. Poznasz nowe narzędzia, metody, które będziesz mógł/a wykorzystać w swojej pracy.
 2. Praca na warsztatach będzie indywidualna i na temat – oszczędzisz cenny czas.
 3. Wytyczysz nowe możliwości wyróżnienia się w swojej branży.
 4. Zyskasz nową perspektywę spojrzenia na swoją firmę i swoją branżę.
 5. Nawiążesz nowe kontakty zawodowe i prywatne.

« 2019-10 »

Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • There are no upcoming events.

ZADAJ PYTANIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości