COACHING

ZRÓB PIERWSZY KROK

Szczęście to zdolność wykorzystania tego co zostało Ci dane
Milton Erickson

Każdy człowiek ma marzenia i plany, ale nie każdy wie jak je zrealizować. Każda zmiana dokonująca się w naszym życiu budzi w nas lęk i niepokój. Sesje coachingowe pozwolą Ci uwierzyć w siebie i określić swoją przyszłość, a co najważniejsze postawić pierwszy krok do celu. To Ty decydujesz o tym jak ma wyglądać Twoje życie i tylko od Ciebie ono zależy.

Jeśli chcesz:

 • Żyć w zgodzie ze sobą
 • Być bardziej pewnym siebie w relacjach zawodowych i prywatnych
 • Odnaleźć się skomplikowanych relacjach z innymi ludźmi
 • Spełniać się w związku
 • Podjąć trudną decyzję życiową lub zawodową
 • Ukierunkować swoją karierę tak aby zapewniła Ci samorealizację
 • Robić to co jest zgodne z Twoimi pasjami i talentami

Podczas spotkania z doświadczonym coachem przyjrzysz się swoim celom, obszarom rozwoju, odpowiesz sobie na pytanie, czego pragniesz i zaczniesz do tego wytrwale dążyć. Spojrzysz na siebie z innej perspektywy.  Coaching to zbiór narzędzi dzięki którym odnajdziesz w sobie energię, motywację i odkryjesz cel swojego życia. Sam ocenisz jak olbrzymią ma to wartość.

W sesji coachingowej biorą udział dwie osoby – Ty i coach. Coach jest osobą, która nie ocenia, nie doradza, nie krytykuje. W trakcie sesji coachingowej wydobywasz i wzmacniasz to, co w Tobie najlepsze. Nikt nie zna przecież  Ciebie tak dobrze, jak Ty sam.

Każda sesja jest swego rodzaju przygodą – jest inna, nieprzewidywalna, wyjątkowa.

DLA KOGO?

 • Dla tych którzy chcą od życia, pracy, związku czy relacji czegoś więcej.
 • Dla tych, którzy chcą chcieć, jednocześnie nie wiedzą czego chcą.
 • Dla tych którzy szukają drogi do swojego celu.
 • Dla tych którzy chcą odnaleźć swoje prawdziwe ja.
 • Dla tych, którzy chcą uwierzyć w siebie i określić swoją przyszłość
 • Dla tych, którzy chcą wyznaczyć swój cel i zrobić pierwszy krok do jego realizacji
 • Dla tych, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu
 • Dla tych, którzy chcą poznać lub wzmocnić swoje mocne strony, talenty i nauczyć się wykorzystywać je w życiu osobistym i zawodowym

KORZYŚCI:

 • Zrobisz pierwszy krok do realizacji swoich celów i marzeń
 • Zlokalizujesz siebie na swojej ścieżce kariery
 • Sprecyzujesz własny system wartości
 • Rozwiniesz umiejętność oceny danej sytuacji
 • Zaczniesz spełniać się w związku i relacjach z innymi
 • Spojrzysz na ważne dla Ciebie rzeczy z innej perspektywy
 • Nauczysz się rozumieć swoje emocje
 • Wyznaczysz cele rozwojowe
 • Wzmocnisz poczucie własnej wartości
 • Zwiększysz swoją samoświadomość
 • Lepiej poznasz siebie i swoje zasoby
 • Wypracujesz sposób osiągania celów
 • Rozpoczniesz podróż do tego co nazywasz szczęściem

MOŻLIWOŚCI

 

WIĘCEJ

Poczuj się wolny, będąc sobą. Dzięki coachingowi ustalisz konkretniejsze cele, zoptymalizujesz swoje działania i podejmiesz trafniejsze decyzje. Doświadcz coachingu na pierwszej, bezpłatnej sesji.

WIĘCEJ

To rozwiązanie dzięki któremu, zwiększysz zaangażowanie i motywację pracowników oraz zmniejszysz ich rotację. Wyznaczysz i osiągniesz cele organizacji. Poczuj różnicę w tempie rozwoju Twojej firmy.

WIĘCEJ

Zastanawiałeś się kiedyś czy to co robisz, jest tym co chcesz robić przez resztę swoich dni? Cieszysz się, że idziesz dziś do pracy? Jesteś na początku drogi czy stoisz przed zmianą? Wiesz co dalej? Uporządkuj swoje życie zawodowe.

WIĘCEJ

Jak być sobą w relacji z partnerem? Czy bycie w związku wyklucza bycie wolnym człowiekiem? Spełniaj się w relacjach niezależnie od okoliczności.

 

WYBIERZ SWOJEGO COACHA:

PIOTR BORWIN

 

Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii, manager i przedsiębiorca. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, USA, Kanady i Holandii. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Uczeń koreańskiej szkoły ZEN Kwan UM. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Dziś pomaga ludziom odkrywać ich osobowość, wyznaczać i osiągać cele, wzmacniać umiejętności komunikacyjne oraz kompetencje menedżerskie. Specjalizuje się w coachingu relacji i coachingu dla młodych a w kontekście biznesowym coachingu kariery, utrzymania i motywacji pracowników.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Miłośnik Łodzi i lokalny patriota. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku. Więcej informacji na www.piotrborwin.pl

PIERWSZA SESJA JEST BEZPŁATNA

Pierwsza sesja jest doskonałą okazją, abyś przekonał się czy coaching to jest to czego szukasz, ustalił zasady i poznał swojego coacha.

DAWID LASOCIŃSKI

 

Dyplomowany coach i trener rozwoju osobistego. Pracuje zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji ICF (International Coach Federation). Specjalizuje się w budowaniu zawodowej marki osobistej, czyli pomaga klientom zaplanować karierę zawodową w zgodzie z wyznawanymi wartościami, opartą na mocnych stronach i kompetencjach. Wierzy, że prawdziwą satysfakcję osiąga się wykonując zadania dającą poczucie sensu oraz rozwojowe, pozwalające osiągnąć mistrzostwo.

Najczęściej pracuje z klientami, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy (uczniowie, studenci), szukają pracy po przerwie (bezrobocie, urlopy zdrowotne i macierzyńskie), zamierzają zmienić pracę, awansować czy założyć własną firmę.

„Jeżeli pragniesz uczynić swoje życie zawodowe bardziej satysfakcjonującym, ale nie wiesz jak tego dokonać, skontaktuj się, a pomogę ci znaleźć rozwiązanie”

PIERWSZA 20-MINUTOWA KONSULTACJA PRZEZ SKYPE JEST BEZPŁATNA

BARBARA KĘDZIA

 

Doświadczony coach, który od lat wspiera swoich klientów, aby osiągali cele życiowe oraz zawodowe w zgodzie ze sobą.Jako life-coach – specjalizuje się w podnoszeniu samoświadomości i wzmacnianiu poczucia sprawczości, budowaniu pewności siebie, określaniu obszarów i wytyczaniu celów rozwojowych, budowaniu relacji, rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych.

Uważa, że ważne jest kreowanie życia według własnego scenariusza. Wspiera klientów w poszukiwaniu rozwiązań i dokonywaniu najlepszych dla nich wyborów.

Jako biznes coach zajmuje się rozwojem ludzi w obszarach zawodowych, m.in. podnoszeniem kompetencji menedżerskich, zwiększaniem efektywności osobistej, budowaniem własnego biznesu. Współpracuje z osobami indywidualnymi, z firmami oraz w projektach rozwojowych.
Akredytowany Coach (ACC ICF) International Coach Federation oraz Trener Rozwoju Osobistego. Od 2010 roku jest właścicielem marki Coaching Łódź www.coachinglodz.pl

ZAPROSZENIE NA COACHING
PIERWSZA SESJA JEST PŁATNA

Podczas pierwszej sesji dokładnie opowiadam, na czym polega praca tą metodą oraz czego można się spodziewać, ustalamy temat do wspólnej pracy coachingowej, oczekiwania i potrzeby, wypracujemy warunki współpracy.

Po spotkaniu konsultacyjnym będziemy mieć czas na podjęcie decyzji o podjęciu współpracy.
Następnie doprecyzujemy cel główny coachingu, wykonamy plan na uzyskanie tego celu mniejszymi krokami. To jest plan Twojego sukcesu. Każda kolejna sesja przybliża Cię do realizacji celu.

Sesja coachingowa trwa od 1 do 1,5 godziny.
Proponuję dwutygodniowe odstępy między kolejnymi sesjami, ponieważ sesje skłaniają do refleksji i często pomiędzy sesjami, już w trakcie procesu, dzieją się interesujące zmiany oraz podejmowane są działania.
akredytowany coach acc icf

ZAPISY I INFORMACJE:

Aleksandra Krysiak

Koordynator

Telefon: 535 044 488

Mail: a.krysiak@11muz.pl

[mini-calendar]

[upcoming-events]

ZADAJ PYTANIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

ZADZWOŃ!